Pri nákupe nad 150 € doprava zadarmo!

Filtre Whirlpool/Ariston

Najpredávanejšie

8 položiek celkom
Microban F PTH kopie
9,90 €

ORIGINÁLNY antibakteriálny filter Microban pre chladničky Whirlpool . Odporúčame objednať a meniť súčasne s vodným filtrom Whirlpool, ak ho Vaše chladnička používa.

MICRO BAN HLAVNI 2ks
ROK PREVÁDZKY BEZ STAROSTÍ
19,50 €

2x ORIGINÁLNY antibakteriálny filter Microban pre chladničky Whirlpool. Odporúčame objednať a meniť súčasne s vodným filtrom Whirlpool, ak ho Vaše chladnička používa.

580s
18,90 €

Priama náhrada originálneho vodného filtra SBS002 pre chladničky WHIRLPOOL . Všetky parametre ako originálny vodný filter.

sbs nahrada 2x
ROK PREVÁDZKY BEZ STAROSTÍ
37,50 €

2x Priama náhrada originálneho vodného filtra SBS002 pre chladničky WHIRLPOOL . Certifikácia NSF, všetky parametre ako originálny vodný filter.

set filtry
58 €

ORIGINÁLNY vodný filter pre všetky typy chladničiek Whirlpool a Ariston , ktoré majú filter umiestnený v dolnej časti chladničky. + ORIGINÁLNY antibakteriálny filter...

sbs002 2ks filtr
ROK PREVÁDZKY BEZ STAROSTÍ
114 €

2x ORIGINÁLNY vodný filter (SBS002) pre všetky typy chladničiek Whirlpool a Ariston , ktoré majú filter umiestnený v dolnej časti chladničky + 2x ORIGINÁLNY...

sbs002
51 €

ORIGINÁLNY vodný filter pre všetky typy chladničiek Whirlpool a Ariston , ktoré majú filter umiestnený v dolnej časti chladničky.

sbs002 2ks
ROK PREVÁDZKY BEZ STAROSTÍ
99 €

2x ORIGINÁLNY vodný filter pre všetky typy chladničiek Whirlpool a Ariston , ktoré majú filter umiestnený v dolnej časti chladničky.