Pri nákupe nad 80 € doprava zadarmo!

Vodný filter AQUALOGIS AL-BLUE pre kávovar značky JURA kompatibilný JURA CLARIS BLUE 3ks

Kód: 68
Novinka
13 hodnotení
Značka: Aqualogis
22,90 € 18,93 € bez DPH
Skladom

3x Filter Aqualogis AL-Blue kompatibilný s originálnym filtrom JURA CLARIS BLUE.

Filter AL-Blue účinne zmäkčuje vodu, absorbuje nežiadúce látky a chráni kávovar pred vodným kameňom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Filter účinne zmäkčuje vodu, absorbuje nežiadúce látky a chráni kávovar pred vodným kameňom. Jednoduché a rýchle použitie pre perfektné kávu. Kvalitná voda je rozhodujúca pre chuť pripravovanej kávy, pretože káva je z 98% voda. Ak je voda príliš tvrdá, nedosiahneme plnú arómu espresso kávy. Voda tiež obsahuje chlór, často sú v nej stopy ťažkých kovov a iných nežiaducich látok. Usadeniny z vodného kameňa skracujú životnosť Vášho kávovaru. Filter CLARIS, umiestnený priamo vo vodnej nádržke absorbuje všetky škodlivé nežiaduce látky, zatiaľ čo dôležité fluoridy zostávajú zachované. Filtrová patróna Claris je naplnená organickým materiálom - bez chemických prísad.

Vďaka filtrom CLARIS netreba odvápňovať

Pri ohrievaní vody dochádza k usadzovaniu vodného kameňa, čo spomaľuje proces ohrevu, zvyšuje náklady na energiu a z dlhodobého hľadiska môže spôsobiť poruchu kávovaru. Vodný kameň nepriaznivo ovplyvňuje aj kvalitu samotnej kávy. Väčšie množstvo uhličitanu vápenatého dodáva nápoju nepríjemnú pachuť a uberá na sile arómu kávy. Filter CLARIS poskytuje optimálnu ochranu proti usadzovaniu vodného kameňa. Ak teda používate do Vášho kávovaru filtre CLARIS, nemusíte kávovar odvápňovať.

Filter CLARIS BLUE použitie

Claris filter je účinný pre 50 litrov vody (cca 400 káv), alebo 2 mesiace. Jeho výmena je veľmi rýchla a jednoduchá. Nepoužívajte filter v kávovare dlhšie, najneskôr po 2 mesiacoch ho vymeňte. V opačnom prípade by hrozilo zanesenia kávovaru vodným kameňom. Údaj, aký typ filtra použiť pre Váš kávovar, nájdete na pätici nádobky na vodu. Navyše pätica pre filter CLARIS BLUE je sfarbená modro.

 

Vlastnosti:

  • Nahrádza filter JURA CLARIS BLUE
  • Odporúčaná výmena po 2 mesiacoch
  • Balenie: 1 kus

 

Vhodné pre kávovary:

  • C-Line

- C5 - 2 generation , C9 - 2 generation, C50, C55, C90

  • Ena Micro-line

- MICRO 1, MICRO 5, MICRO 9

  • Ena-line

- ENA 3, ENA 5, ENA 7, ENA9

  • F-line

- F50 - 2. generation, F50 classic, F7

  • Giga-line

- GIGA 5

  • J-line

- J7, J9.1, J9.2, J9.3, J9.4

  • Z-line

- Z7, Z9, Z7 one Touch Impressa

 

Dodatočné parametre

Kategória: JURA CLARIS
Záruka: 2 roky